29 maja 2015

"Nowoczesne zasady odżywiania. Przepisy mistrzów" - L.Campbell

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Galaktyka w moje ręce niedawno trafiła książka Leanne Campbell - "Nowoczesne zasady odżywiania. Przepisy mistrzów."


Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tej pozycji. Nie wiem czy to tylko dla mnie ale słowo "mistrzów" w tytule zasugerowało mi, że będą to przepisy strasznie trudne z użyciem milionów trudno dostępnych składników. Na całe szczęście okazuję się jednak, że bardzo się myliłam. Po pierwszym szybkim przewertowaniu byłam już pozytywnie zaskoczona widząc takie pozycje jak muesli, owsianka, batoniki czy nawet pieczone ziemniaki.

Do tego ja praktycznie w ogóle nie korzystam z gotowych przepisów, wszystko lubię wymyślać sama. Tym razem jednak niektóre z przepisów są tak dobre, że nie trzeba w nich nic zmieniać. Nic tylko gotować!


Jeśli cały czas wydawało Wam się, że dieta roślinna jest trudna i skomplikowana, że wymaga drogich składników to koniecznie musicie zaopatrzyć się w tę pozycję! Będziecie na prawdę zaskoczeni jak prosta może być kuchnia roślinna!
A może tak jak ja lubicie szukać inspiracji to gwarantuję Wam, że w tej książce znajdziecie ich całą masę! Na desery, obiady, sałatki, sosy.. w zasadzie na wszystko o czym tylko pomyślicie!


Jeśli szukacie książki, która pomoże Wam w roślinnym gotowaniu, lub szukacie jakiegoś prezentu dla znajomego wegetarianina lub weganina to ta pozycja będzie świetnym wyborem!

Myślę, że w najbliższym czasie pokażę Wam przepis, który jako pierwszy ujął moje serce (i kubki smakowe całej rodziny) więc jeśli jesteście ciekawi to już niedługo zobaczycie co nas tak zachwyciło ;)

2 komentarze :

  1. Oho, lecę zobaczyć w jakiej cenie ta książka! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam tę książkę i jestem w trakcie lektury :) Też mam już kilka typów do wypróbowania!

    OdpowiedzUsuń